اخذ نمایندگی رسمی فروش از شرکت Viccoman

متن کامل

با توجه به اهداف، برنامه ها و فعالیت های بازارایابی جهت تقویت برند، توسعه بازار و افزایش فروش، یکی از راه حل ها افزایش فروش براساس توسعه بازار از طریق توسعه شعب، گسترش نمایندگی ها می باشد
به همین منظور برای دستیابی به اهداف فوق شرکت همراه سیستم راد (سهامی خاص) با نام تجاری سیارسیستم در سال 1398 به منظور ایفای نقش در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید که قبل از ثبت شرکت بیش از یک دهه فعالیت با توجه به تجربیات پیشین مدیران خود و شناسایی کمبودها و کاستی‌های موجود در بازار در جهت خدمت رسانی به کسب و کارها و مشتریان اقدام به ایجاد یک لاین توسعه کسب و کاری جدید در درحوزهء تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات نموده است. 
حال در پی گسترش روز افزون فعالیت شرکت در سراسر کشور اقدام به اخذ نمایندگی رسمی فروش از شرکت نوین رایانه سگال نموده است تا این امر ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان در خرید مستقیم و مطمئن محصول اصلی و بدون واسطه یاری دهند.

 

 

14 مرداد 1398
تعداد بازدید: 5579

نظرات

مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×