شرایط حمل و تحویل کالا

ثبت سفارش در فروشگاه سیارسیستم به دو روش انجام میگیرد

-پرداخت آنلاین

-پرداخت درب منزل و هنگام تحویل کالا

کلیه ی سفارشات در روش پرداخت آنلاین از طریق پست پیشتاز ارسال می گردد!

زمان تحویل کالا در روش پرداخت آنلاین 24 ساعت برای تهران و 48 ساعت برای بقیه شهرستان ها (روز کاری) میباشد

همچنین روش پرداخت درب منزل برای برخی کالا ها (در حال حاظر فقط برای ساعت های هوشمند) اظافه گردیده است که بسته به انتخاب مشتری ( پست سفارشی یا پیشتاز ) هزینه ها و زمان تحویل متفاوتی خواهد داشت

جهت استفاده از سرویس پرداخت درب منزل روی گزینه ی پرداخت درب منزل که نمونه ی آن در زیر موجود است و در صفحه ی مربوط به محصولاتی که شامل روش پرداخت درب منزل هستند کلیک کنید:

 

پس از کلیک روی گزینه ی پرداخت درب منزل به صفحه ی خرید آن محصول در سایت رسمی شرکت پست هدایت می شوید که در آنجا باید آدرس و مشخصات دقیق پستی خود را وارد نموده و خرید خود را نهایی نمایید!

مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×