کابل اصلی انتقال دیتا کینگ ویر مدل های KC05 و KC08

99,000تومان
کابل اصلی انتقال دیتا کینگ ویر مدل های KC05 و KC08

همانطور که می دانید کابل ساعتهای هوشمند کینگ ویر مدل KC05 و KC08 و کاسپت مدل hope lite دوپین بوده و قابلیت انتقال دیتا ندارند و فقط برای شارژ تعبیه شده اند!

انتقال دیتای این مدل ساعتها توسط کابل فوق و از طریق قسمت سیم کارت انجام می گیرد, بدین صورت که قسمت انتهایی کابل همانند سیم کارت نانو در قسمت سیم کارت ساعت جای گرفته و قسمت دیگر آن را به درگاه USB رایانه شخصی خود وصل کرده و از انتقال فایل بین ساعت و رایانه لذت ببرید!

 

( توجه داشته باشید که خدمات پس از فروش و خرید قطعات اصلی ساعت های هوشمند Kingwear تنها برای مشتریانی میسر خواهد بود که خرید خود را از این سایت انجام داده اند و هنگام خرید شماره IMEI ساعت هوشمند از آنها پرسیده خواهد شد  )

مشخصات فنی کابل اصلی انتقال دیتا کینگ ویر مدل های KC05 و KC08

مشخصات
مشخصات فنی
تاریخ معرفی 2019
ابعاد 1 متر
سازگاری ساعتهای هوشمند KC05 , KC08 و ساعتهای هوشمند Kospet
توضیحات بیشتر اتصال از طریق درگاه سیم کارت
مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×