درپوش یدکی سیم کارت برای ساعتهای هوشمند سری 2019

99,000تومان
درپوش یدکی سیم کارت برای ساعتهای هوشمند سری 2019

همانطور که می دانید ساعتهای هوشمند کینگ ویر مدلهای KC03 KC05 KC06 KC08 از خشاب سیم کارت متفاوتی نسبت به مدلهای قبلی خود استفاده می کنند! بدین ترتیب که سیم کارت نانو در داخل درپوش قرار گرفته و در قسمت پشتی ساعت نصب می شود! این نوع استفاده مزیت هایی دارد ولی برای کسانی که مرتب سیم کارت عوض میکنند یا کمی حواس پرتی داشته باشند ممکن است معایبی نیز به همراه داشته باشد, یکی از این معایب میتواند گم کردن این قطعه ی ریز باشد که عملا استفاده ی سیم کارت را در ساعت غیر ممکن میکند! فروشگاه سیارسیستم اقدام به تهیه و عرضه آن جهت پشتیبانی مشتریان خود کرده است!

( توجه داشته باشید که خدمات پس از فروش و خرید قطعات اصلی ساعت های هوشمند Kingwear تنها برای مشتریانی میسر خواهد بود که خرید خود را از این سایت انجام داده اند و هنگام خرید شماره IMEI ساعت هوشمند از آنها پرسیده خواهد شد  )

مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×