شارژر بي سيم نيلکين مدل Magic Disk II

Magic Disk II
140,000تومان
شارژر بي سيم نيلکين مدل Magic Disk II
 

وقتي با هشدار «تمام شدن شارژ» (Low Battery)، مواجه مي شويد، احتمالا با عجله و شايد هم در تاريکي شب، به دنبال شارژر خود مي‌گرديد. بعد از اينکه شارژر را پيدا کرديد، احتمالا به‌سختي آن را داخل پريز قرار مي‌دهيد. کابل شارژر آويزان است و شما درگاه شارژ را پيدا مي‌کنيد و ممکن است پس از بارها سعي و خطا، کابل را داخل درگاه شارژ قرار ‌دهيد. 
کابل‌هاي به هم تنيده شده و تخت براي شارژ دستگاه‌هاي هوشمند در حال منسوخ شدن بوده و جاي خود را به شارژرهاي بي‌سيم مي‌دهند. شارژرهاي بي‌سيم، کار را براي ما ساده کرده‌اند. کار با اين شارژرها، آسان‌تر و سريع‌تر است و جايگزين خوبي براي شارژرهاي باسيم هستند. ايده‌ي اوليه‌ي شارژ بي‌سيم يا انتقال انرژي از يک دستگاه به دستگاه ديگر به‌صورت بي‌سيم، از «نيکولا تسلا» (Nikola Tesla) در سال 1902 بود. ايده‌ي او يکي از محبوب‌ترين ايده‌ها در دنياي فناوري پيشرفته‌ي امروزي است. با اين فناوري ديگر بايد با شارژرهاي باسيم خداحافظي کرد. 
علاوه بر گيرنده‌ي شارژ بايد يک شارژر بي‌سيم نيز وجود داشته باشد. فناوري ساخت آن‌ها به گونه‌اي است که داخل برد آن‌ها يک مدار سيم‌پيچ القايي وجود دارد. وقتي اين دو مدار القايي در تماس با يکديگر قرار مي‌گيرند، انتقال انرژي يا همان فرآيند شارژ شدن دستگاه صورت مي‌گيرد. اين محصول يک شارژر بي‌سيم است. کافي است قسمت USB کابل آن را به منبع تغذيه‌اي با شدت جريان 2 آمپر ، متصل کرد و طرف microUSB آن را به شارژر بي‌سيمNilkin وصل کنيد. سپس دستگاه هوشمند خود را که با استاندارد Qi سازگار است، روي آن قرار دهيد. در اين محصول، قسمت شارژ با مواد ضد لغزش مات پوشيده شده و لوگوي نام‌آشناي Nillkin روي آن حک شده است. اين مدل، علاوه بر اين‌که داراي نشانگر LED براي نشان دادن وضعيت شارژدهي است پس از شارژ کامل نيز به حالت Stand By مي‌رود. شارژر بي‌سيم نيلکين، براي انواع دستگاه‌هاي ديجيتالي که مطابق با استاندارد Qi هستند مناسب است. از ديگر ويژگي‌هاي اين محصول اين است که داراي قابليت تشخيص سطوح فلزي است و گرما را به اشيايي مانند سکه منتقل نمي‌کند. ابعاد آن به اندازه‌اي است که در دست جا مي‌گيرد و به راحتي مي‌توان آن را داخل جيب کوچک کيف‌هاي دستي يا کوله نيز قرار داد. ظرافت، شکل مدور و ترکيب رنگ‌‌بندي اين مدل احساس خوبي از يک خريد ارزشمند را به شما مي‌دهد.

مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×