مچ‌ بند هوشمند فيت بيت مدل Flex 2

flex 2
ناموجود
مچ‌ بند هوشمند فيت بيت مدل Flex 2
حتی در استخر وهنگام شنا می‌توانید تمام اطلاعات ورزش خود را ثبت نمایید! «Flex2» کاملا ضدآب بوده و در هنگام شنا در استخر و یا هنگامی که به ساحل می‌روید قابل استفاده است. با «Flex2» می‌توانید تمام کالری مصرفی خود در طول شبانه روز را اندازگیری نمایید. باتری «Flex2» تا 5 روز شارژ نگه می‌دارد و در طول این مدت شما می‌توانید از تماس‌ها و پیامک‌های خود با لرزش و روشن شدن چراغ‌های LED روی بند در حالت‌های مختلف مطلع شوید. برای آنکه در طول روز فعال باشید، گجت شما یاداورهایی برایتان می‌فرستد تا درهر ساعت حداقل 250 قدم بردارید. همچنین شما می‌توانید در هنگام خواب، از عادت‌های خوابیدن خود مطلع شوید و در صورت نیاز اصلاح نمایید. «Flex2» تمامی اطلاعات خواب شما را دریافت کرده و ان را روی نمودار می‌برد. بندهای طراحی شده در این مدل بهترین پیشنهاد برای بانوانی است که می‌خواهند در مهمانی‌ها بدرخشند.

مشخصات فنی مچ‌ بند هوشمند فيت بيت مدل Flex 2

مشخصات
مشخصات فنی
ضد آب ضد آب ضد گرد و غبار ضد ضربه
شبکه ناوبری (GPS) سازگار با GPS تلفن همراه
سنسور شتاب‌سنج , ارتفاع‌سنج, شمارش گام‌ها¡ محاسبه‌ي مسافت طي شده¡ محاسبه‌ي طبقات طي شده¡ ذخيره‌ي مسير طي شده¡ محاسبه‌ي کالري مصرف شده¡ پايش وضعيت خواب¡ امکان تنظيم يادآور¡ امکان تنظيم هشدار¡ پايش فعاليت‌هاي ورزشي مختلف از جمله دويدن، دوچرخه‌سواري و ورزش‌هاي هوا
باتری ليتيوم يوني نگهداری شارژ تا 5 روز
مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
logo-samandehi
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×